fbpx

APIE MUS

IKnamai, tai nėra vien poilsio namelio nuoma, tai yra mūsų namai Jums, tai esame mes patys, viską pradėję nuo plyno lauko.

Ką reiškia IKnamai? IKnamai pavadinimas kilo vieną vėlų vakarą Vilniaus Naujamiesčio vienam bute. Ten tuo metu mudu gyvenome. Taip jau nutiko, kad Vilniaus centrą nutarėme pakeisti į vienkiemio ramybę Vakarų Lietuvoje. Taigi pradėjome savo namų statybas ir nutarėme fiksuoti mūsų patirtis dienoraštyje – BLOG’e. Ir mums reikėjo pavadinimo:) Taip atsirado IKnamai – Indrės ir Karolio namai. 

Pasistatėme namus, puoselėjome savo aplinką, sodą, gimdėme ir auginome vaikus ir gyvenome sau savo idilėje gana ramiai. Ir žinot kaip būna, kai gyveni gamtoj, rodos, sugebi pasimėgauti tuo vaizdu pro langa, kvapais, spalvom lauke, bet kai sulaukdavome svečių, visi buvo tokie apstulbinti tos ramybės ir erdvės pojūčio. Kažkaip po truputi išgvildenome mintį, kad mes turime vietos, turime galimybę tuo dalintis ir su kitais. Taip ir startavo mūsų naujas projektas – IKnamai poilsio namai:) Mūsų namų konceptas – ramus, komfortiškas, patogus ir privatus poilsis šeimai, dviems ar draugams.

Pas mus rasite 3 namelius:

Namelis Rūta

Namelis Rūta

Namelis RŪTA – erdvus, patogus, moderniai įrengtas dviejų miegamųjų namas su erdvia svetaine ir krosnele, skirtas tiek dviems, tiek draugams ar šeimai. Maksimaliai talpiname iki 6 asmenų.

Namelis Aistis

Namelis AISTIS – skirtas tikram, kokybiškam, romantiškam poilsiui dviese. Namelis įkurtas greta didžiulio privataus tvenkinio, su panoraminiu langu į gamtą bei didžiule terasa, kurioje galėsite pasimėgauti ofūro vonia po atviru dangumi.

Namelis Jorė

Namelis JORĖ – naujausias IKnamai namelis ant tvenkinio kranto. Namelis nepaliks abejingais nei vieno, kurie vertina kokybę, ramybę, jaukumą. Panoraminiai langai leis grožėtis vaizdais bei stebėti gamtą ir jos gyventojus. Neriboti jacuzzi malonumai terasoje po žvaigždėtu dangumi.